تولید پازل مقوایی

تولید پازل مقوایی

تولید پازل مقوایی

 پازل معصومی ، تولید کننده پازل مقوایی تبلیغاتی و آماده

 

جهان مقوای شرق با سابقه ۲۵ ساله در زمینه تولید انواع مقوای صنعتی (کرجی) و فروش انواع مقوای صحافی ، زونکن ، آلبوم عکس و پازل ، جهت ارایه خدمات بیشتر از سال ۱۳۸۴ شروع به طراحی و تولید پازل مقوایی نمود ؛

محصولات :

محصولات این مجموعه شامل پازل های تبلیغاتی ، پازل های آموزشی ، پازل های فکری ، پازل های مذهبی ، پازل های پشت وایت برد ، تخته وایت برد و پازل های آماده و بازاری ( جهت فروش در لوازم التحریر فروشان و دکه های روزنامه فروشی ) می باشد . پازل های تولیدی ما ، در دو نوع پازل مقوایی و پازل فومی می باشد.

پازل های مقوایی: پازل های مقوایی به دلیلی جنس سخت از استحکام بیشتری برخوردار بوده و دارای یک قاب نگهدارنده برای قطعات پازل می باشد . در هر دو طرف پازل ، از مقوای درجه یک استفاده میشود ؛ روی پازل ، طرح شما و پشت پازل بصورت وایت برد می باشد ؛ قابلیت چاپ تبلیغات شما در هر دو طرف پازل وجود دارد .

پازل های فومی: در پازل فومی (بهداشتی) ، به دلیل استفاده از فوم هزینه شما کمتر شده ولی فقط در یک طرف پازل میتوان تبلیغات درج نمود و پازل های فومی دارای وایت برد نمی باشد ، همچنین دارای قاب نبوده و خود قطعات نگهدارنده هم می باشند.

 همکاری :

این مجموعه با سایقه تولید پازل مقوایی تبلیغاتی و سفارشی برای ارگانها و شرکت های دولتی و خصوصی ، آماده همکاری در خصوص تولید انواع پازل تبلیغاتی جهت ارگانها ، سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی در اسرع وقت می باشد.

همکاران محترم و دفاتر آگهی و تبلیغات ، جهت ساخت و تولید سفارشات پازل تبلیغاتی میتوانند با ما تماس بگیرند و از تخفیفات ما بهره مند شوند .

 

 تماس در تلگرام :

Smd9782

کانال تلگرام  :

Puzzle_sell

وب سایت  :

www.puzzlesaz.net

نشانی کارگاه :

تهران – خیابان ۱۷ شهریور جنوبی – خیابان منصور غربی

تلفن تماس :

۰۹۱۲-۶۴۷-۳۶۳۳

۰۹۳۶-۲۱۱-۲۳۶۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *