امحاء کاغذ باطله

امحاء کاغذ باطله

امحاء کاغذ باطله

 امحاء کاغذ باطله


با توجه به پیشرفت تکنولوژی و کاربردی تر شدن کامپیوتر ها بیشتر کار های اداری از این طریق صورت می پذیرد ولی بدلیل بالا نبودن امنیت کامپیوتر ها هنوز در جابجایی اسناد محرمانه از کاغذ استفاده می شود.

هرگاه به سندی نیاز نباشد بهترین اقدام حفاظتی انهدام آن است که باعث حفظ مفاد آن میشود. با امحاء اسناد تاریخ گذشته ، می توانید از سرقت اطلاعات سازمانی و  شخصی خود جلوگیری نمائید .سالیانه خسارات  جبران ناپذیری از طریق دزدی اطلاعات و تقلب به سازمانها و هویت افراد وارد می آید.

شرکت جهان مقوای شرق با سابقه درخشان و همکاری با ارگان های مختلف در خصوص امحاء کاغذ باطله ، امحاء پرونده های باطله ، امحاء اسناد محرمانه ، امحاء بایگانی شرکت ها ، امحاء اوراق اداری باطله و محرمانه ، امحاء برگه های امتحانی و … فعالیت دارد و با توجه به سابقه این شرکت ، تضمین صد در صد بابت امحاء کامل اسناد اداری شما را در محل کارخانه و در حضور نماینده قانونی شما می دهد.

 

امحاء کاغذ باطله به دو روش صورت می گیرد :

✔️ خرد کردن کاغذ : 

دستگاه کاغذ خردکن (shredder) یک دستگاه مکانیکی مورد استفاده بـرای بـرش کاغذ و اسناد تاریخ گذشته به قطعات کوچک و غیر قابل استفـاده است. به طور معمول این دستگاه ، کاغذهای باطله را بصورت نـوار (رشته) و یا ذرات ریـز تبدیل می نماید. که این رشته های کاغذ در مصارف بسته بندی و یا برای مصارف کاغذسازی استفاده می گردد.

امحاء کاغذ باطله با دستگاه خرد کن

✔️ خمیر کردن کاغذ :

در این روش برای امحای اسناد محرمانه و اوراق باطله ، کاغذها را داخل دستگاهی به اسم پالپر ریخته و با آب مخلوط و به خمیر تبدیل می‌شود و در طی فرآیندی این خمیر  به کاغذ و مقوا تبدیل می شود.

امحا کاغذ باطله در کارخانه به روش خمیر کردن

خدمات ما :

♻️ امحاء تضمینی  اسناد محرمانه ، پرونده باطله ، اوراق اداری و امتحانی و کاغذ های بایگانی محرمانه شما در محل کارخانه
♻️ خرید و تخمیر تضمینی انواع کاغذ باطله محرمانه ، پرونده باطله تاریخ گزشته ، اسناد و بایگانی شرکت ها ، فرم های باطله

 

همکاری با ما :

♻️ آماده همکاری و عقد قرارداد در زمینه امحاء تضمینی انواع کاغذ باطله ، پرونده باطله ، اسناد اداری ، بایگانی شرکت ها ، اوراق امتحانی و کتاب های چاپی و … با کلیه شرکت ها ، نهاد ها و ارگانهای دولتی ، خصوصی و نظامی ، بانک ، بیمه ، بیمارستان ، راه آهن ، فرودگاه ، شرکت (نفت ،گاز ،برق ،آب و…) ، سفارت ها ، انتشارات ، موسسات آموزشی (قلم چی ، گاج ، مدرسان شریف ، سازمان سنجش) ، دانشگاه ها ، مدارس و …
♻️ خرید بار از شهرستان بالای 2 تن (تماس بگیرید)
♻️ 
شرکت در تمام مزایده های دولتی و خصوصی
♻️ خرید بار تحویل کارخانه بدون محدودیت وزن

 

تماس با ما :

جهت دریافت قیمت خرید کاغذ باطله امحایی ، پرونده های باطله ، اسناد محرمانه ، بایگانی شرکت ها ، اوراق اداری باطله و محرمانه ، برگه امتحانی و جهت امحاء تضمینی در حضور نماینده شما و هر گونه سوال در خصوص نحوه فروش کاغذ شما ، بارگیری ، حمل و …  می توانید با ما تماس بگیرید و یا در تلگرام به ما پیام دهید ، تا در کوتاه ترین زمان ، پاسخگوی سوالات شما باشیم :

 

 تماس در تلگرام :    Smd9782

 کانال تلگرام  :    Waste_paper 

نشانی کارخانه :  بعد از قرچک ، خیرآباد ورامین ، جاده خورین

تلفن تماس :  3633-647-0912       2364-211-0936

 

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.